Skip to main content
Dodaj komentarz

Chirurg ogólny nie tylko przeprowadza operacje na narządach w różnych częściach ciała, ale także zapewnia pacjentowi opiekę przed- i pooperacyjną. Specjalista ten wykonuje zarówno poważne operacje, jak i drobne zabiegi, niewymagające dłuższego pobytu w szpitalu. Zamierzasz usunąć zmianę skórną? Zmagasz się z przepukliną brzuszną? Zdecyduj się na konsultację z chirurgiem ogólnym.

Czytaj więcej

1 komentarz

Sprzęt medyczny stanowi ogromną szansę dla pacjentów zmagających się z różnymi schorzeniami i urazami oraz dla osób starszych. Niestety, często są to drogie urządzenia, na których zakup nie może pozwolić sobie wielu chorych. Z pomocą przychodzą wtedy wypożyczalnie sprzętu medycznego. Sprawdź ranking 10 najlepszych miejsc tego typu.

Czytaj więcej

1 komentarz

Ginekomastia to problem, dotykający wyłącznie mężczyzn i sprowadzający się do nadmiernego przerostu gruczołu piersiowego. Wbrew pozorom, schorzenie to występuje stosunkowo często, stanowiąc źródło kompleksów i obniżonej samooceny. Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tego rodzaju defektom w wyglądzie zewnętrznym, oferując skuteczne zabiegi, likwidujące problem przerostu tkanek piersi. Poznaj więc przyczyny ginekomastii i sposoby jej leczenia w najlepszych klinikach.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Ucho zapaśnika to częsty defekt wśród osób, które praktykują różnego rodzaju sporty kontaktowe. Pomimo tego, że sport to zdrowie, a ćwiczenia fizyczne przyczyniają się do poprawy naszego samopoczucia, niekiedy zdarzają się również różnego rodzaju kontuzje i urazy. Jednym z nich jest właśnie ucho zapaśnika. Czym jest i skąd się bierze?

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Załupek, inaczej znany jako hiszpański kołnierz lub parafimoza, jest nagłym i poważnym schorzeniem, które dotyka mężczyzn. Schorzenie to objawia się zbyt mocnym zwężeniem penisa, co uniemożliwia jego erekcję oraz oddawanie moczu. Mamy wtedy do czynienia z sytuacją odwrotną jak w przypadku stulejki, napletek nie jest w stanie wrócić na żołądź. Ten stan jest bardzo bolesny, powoduje ucisk i może prowadzić do martwicy, dlatego nie można go lekceważyć. Może pojawić się u chłopców i mężczyzn w każdym wieku z wykluczeniem tych, którzy przeszli wcześniej zabieg obrzezania. W przypadku jego wystąpienia niezwłocznie należy udać się do lekarza, by uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Czytaj więcej

Dołącz do grupy na Facebooku

Rozpoczniesz swoją drogę do wymarzonej sylwetki i otrzymasz dostęp do sprawdzonych informacji.