Liposukcja zazwyczaj kojarzy nam się z zabiegiem wykonywanym u kobiet. W ostatnich latach znacznie wzrosła jednak liczba wykonywanych zabiegów odsysania tkanki tłuszczowej u płci przeciwnej. Wyraźnie zmieniła się również świadomość ludzka w tym zakresie. Operacje plastyczne dla mężczyzn takie jak np. odsysanie tkanki tłuszczowej przestaje być to tematem tabu i staje się dzięki temu jednym z częściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej.

Czytaj więcej

Modelowanie podbródka to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wybierany przez mężczyzn. Nic w tym dziwnego, bowiem wyraźnie zarysowana i mocna linia podbródka to jeden z największych atutów męskiej urody, na który szczególną uwagę zwracają również kobiety.

Czytaj więcej

Z problemem łysienia boryka się szerokie grono mężczyzn. Dla wielu z nich gęste włosy to atrybut męskości. Dlatego trudno im zaakceptować postępujące etapy utraty włosów. Istnieje jednak wiele sposobów, dzięki którym można zatrzymać ten proces.

Czytaj więcej

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej od lat cieszą się rosnącą popularnością wśród mężczyzn. Panowie też posiadają kompleksy i na równi z kobietami pożądają atrakcyjnego, młodzieńczego i sportowego wyglądu. Niektóre cechy aparycji nie są jednak osiągalne dla każdego – niejednokrotnie bywa tak, że stosowanie diet, treningów, czy kosmetyków nie wystarcza. Tutaj pojawia się współczesna medycyna i coraz bogatsza oferta zabiegowa klinik, w której nie brak propozycji skierowanych do płci męskiej. A co Panowie wybierają najczęściej?

Poznaj 5 najczęściej wybieranych operacji plastycznych wśród mężczyzn!

Czytaj więcej

Dołącz do grupy na Facebooku

Rozpoczniesz swoją drogę do wymarzonej sylwetki i otrzymasz dostęp do sprawdzonych informacji.

Newsletter

Zapisz się na Newsletter, aby być na bieżąco