Skip to main content

Chirurdzy ogólni w Gdyni — Ranking TOP 10

Chirurg ogólny nie tylko przeprowadza operacje na narządach w różnych częściach ciała, ale także zapewnia pacjentowi opiekę przed- i pooperacyjną. Specjalista ten wykonuje zarówno poważne operacje, jak i drobne zabiegi, niewymagające dłuższego pobytu w szpitalu. Zamierzasz usunąć zmianę skórną? Zmagasz się z przepukliną brzuszną? Zdecyduj się na konsultację z chirurgiem ogólnym.

Co leczy chirurg ogólny?

Jakie schorzenia leczy chirurg ogólny?

Chirurg ogólny leczy przepukliny brzuszne i pachwinowe, hemoroidy i żylaki kończyn dolnych. Usuwa zmiany skórne takie jak znamiona, włókniaki czy brodawki. Zszywa rany i nacina ropnie. Nastawia kończyny i leczy złamania kości. Pomaga w przypadku uszkodzeń narządów wewnętrznych i urazów głowy. Niekiedy ratuje pacjentów w stanach zagrożenia życia. Podczas konsultacji chirurg ogólny przeprowadza z pacjentem wywiad, zleca wykonanie badań diagnostycznych i podejmuje decyzje o sposobie leczenia dolegliwości.

Zanim wybierzesz się na konsultację chirurgiczną, poznaj TOP 10 chirurgów ogólnych w Gdyni.

1. Dr n. med. Zbigniew Łobodziński

Dr n. med. Zbigniew Łobodziński jako specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i wieloletni ordynator oddziału chirurgicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni dysponuje bogatym doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się chirurgicznym leczeniem ginekomastii, przepuklin i żylaków. Specjalizując się w plastyce brzucha i usuwaniu zmian skórnych, dr n. med. Zbigniew Łobodziński dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa i walorów estetycznych każdego zabiegu. Zamierzasz poddać się operacji przepukliny pachwinowej u doświadczonego lekarza, który nieustannie rozwija swoje umiejętności? Odwiedź stronę Chirurg ogólny Zbigniew Łobodziński Gdynia i sprawdź, gdzie przyjmuje chirurg Zbigniew Łobodziński, a następnie umów się na konsultację.

2. Lek. Jakub Walczak

Lek. Jakub Walczak to nie tylko chirurg ogólny, ale także onkologiczny. Na co dzień pracuje na oddziale Chirurgii Onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Przyjmuje pacjentów w kilku placówkach prywatnych na terenie Gdyni. Diagnozuje i operuje nowotwory przewodu pokarmowego, skóry, piersi i tarczycy. Usuwa zmiany skórne, zszywa rany i zdejmuje szwy. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

3. Lek. Jarosław Małys

Lek. Jarosław Małys jako chirurg ogólny i proktolog oferuje konsultacje chirurgiczne, leczenie zachowawcze i operacyjne. Prowadzi Specjalistyczną Praktykę Lekarską w Gdyni. Wykonuje zabiegi w trybie ambulatoryjnym i w warunkach szpitalnych. Zajmuje się usuwaniem zmian w obrębie skóry — znamion, brodawek, kaszaków. Wykonuje operacje wycięcia pęcherzyka żółciowego. Oferuje operacyjne i nieoperacyjne leczenie hemoroidów.

Co leczy chirurg ogólny?

4. Lek. Alina Kierznikowicz

Lek. Alina Kierznikowicz jako specjalista chirurgii ogólnej II stopnia prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską i współpracuje z kilkoma placówkami prywatnymi na terenie Gdyni. Oferuje konsultacje chirurgiczne, drobne zabiegi i operacje. Wycina znamiona i guzki skórne. Wykonuje usg dopplerowskie żył kończyn dolnych, leczy żylaki, hemoroidy i owrzodzenia.

5. Lek. Andrzej Nowak

Lek. Andrzej Nowak z Gdyni specjalizuje się w chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jako doświadczony flebolog zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych i odbytu, hemoroidów i zakrzepicy żył. Pomaga pacjentom z przewlekłymi i trudno gojącymi się ranami, z odleżynami i stopą cukrzycową. Lek. Andrzej Nowak indywidualnie podchodzi do problemu każdego pacjenta.

6. Lek. Paweł Pikiel

Lek. Paweł Pikiel to nie tylko chirurg ogólny, ale także onkologiczny. Leczy pacjentów zarówno w gdyńskim Centrum Onkologii, jak i w placówkach prywatnych na terenie Gdyni. Oferuje konsultacje i kwalifikacje do zabiegów chirurgicznych. Wykonuje badania takie jak biopsja piersi, biopsja węzłów chłonnych i wiele innych. Specjalizuje się w leczeniu raka piersi, jelita grubego, żołądka i czerniaka złośliwego.

Z czym udać się do chirurga ogólnego?

7. Lek. Przemysław Jacek Konczalski

Lek. Przemysław Jacek Konczalski jako specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej przyjmuje pacjentów w klinikach prywatnych w Gdyni. Dysponuje bogatym doświadczeniem w leczeniu żylaków z zastosowaniem innowacyjnych, małoinwazyjnych i wewnątrznaczyniowych metod. Lek. Przemysław Jacek Konczalski leczy też różnego typu zmiany naczyniowe, owrzodzenia, tętniaki i choroby układu limfatycznego.

8. Dr n. med. Barbara Chrzanowska

Dr n. med. Barbara Chrzanowska jest nie tylko znanym chirurgiem ogólnym z Gdyni, ale także chirurgiem plastycznym i dziecięcym. Specjalizuje się w blefaroplastyce - plastyce powiek górnych i dolnych, korekcji blizn i odstających uszu. Wykonuje plastykę rozerwanego płatka ucha. Dr n. med. Barbara Chrzanowska oferuje chirurgiczne lub laserowe usuwanie zmian skórnych z plastyką.

9. Dr n. med. Marcin Giaro

Dr n. med. Marcin Giaro udziela porad z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii. Leczy żylaki, miażdżycę, zakrzepicę i wiele innych schorzeń w ramach swoich specjalizacji. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem żylaków kończyn dolnych. W ramach leczenia metodami małoinwazyjnymi oferuje laserowe zamykanie żylaków i skleroterapię. Dr n. med, Marcin Giaro zapewnia indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta.

10. Lek. Elżbieta Bednarczyk

Lek. Elżbieta Bednarczyk jako chirurg ogólny prowadzi Specjalistyczną Praktykę Lekarską w Gdyni. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w leczeniu operacyjnym i ambulatoryjnym schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej takich jak żylaki kończyn dolnych czy przepukliny — pachwinowe, mosznowe i nie tylko. Wykonuje badania diagnostyczne i pobiera wycinki z określonych zmian skórnych do badania histopatologicznego. Oferuje wizyty w domu pacjenta.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Dołącz do grupy na Facebooku

Rozpoczniesz swoją drogę do wymarzonej sylwetki i otrzymasz dostęp do sprawdzonych informacji.