Skip to main content

Top 10 wypożyczalni ze sprzętem medycznym

Dodaj komentarz

Sprzęt medyczny stanowi ogromną szansę dla pacjentów zmagających się z różnymi schorzeniami i urazami oraz dla osób starszych. Niestety, często są to drogie urządzenia, na których zakup nie może pozwolić sobie wielu chorych. Z pomocą przychodzą wtedy wypożyczalnie sprzętu medycznego. Sprawdź ranking 10 najlepszych miejsc tego typu.

Ranking wypożyczalni sprzętu medycznego
1. Sklep medyczny Patronus: sprzęt medyczny on-line, wypożyczalnia

Pierwsze miejsce zajmuje Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Patronus oferująca bogaty wybór urządzeń i akcesoriów medycznych oraz rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach. Wypożyczalnia mieści się pod adresem ul. Bielska 8, 43-374 Buczkowice, tel: 797 544 290.

2. BRANDvital Warszawa Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, aparaty słuchowe

Kolejnym miejscem jest wypożyczalnia BRENDvital, która znajdziemy pod adresem ul. Pokorna 2/lok. 11, 00-199 Warszawa. W miejscu tym pacjenci mogą wynająć urządzenia takie jak koncentratory tlenu czy też wózki inwalidzkie w atrakcyjnych cenach.

3. ALLMED łóżka rehabilitacyjne i wypożyczalnia sprzętu medycznego

Siedziba firmy ALLMED znajduje się pod adresem ul. Moniuszki 34, 95-200 Pabianice. Jest to ogólnopolska wypożyczalnia sprzętu medycznego oferująca szeroki wybór sprzętu medycznego oraz możliwość dowozu urządzenia na terenie całego województwa.

4. Wynajmed - sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wrocławski Wynajmed znajdziemy pod adresem ul. Grabiszyńska 251D, 53-234 Wrocław. Firma oferuje wynajem różnego rodzaju zaopatrzenia medycznego w niezwykle atrakcyjnych cenach, na okres minimum jednego miesiąca.

5. Ambimed - Sklep Medyczny & Wypożyczalnia

Ambimed to kolejna polecana wypożyczalnia sprzętu medycznego, mieszcząca się pod adresem ul. Katowicka 3, Ruda-Śląska - Wirek. Jest to firma, która oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia sprzętu, ale i jego dobór przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

6. "Szlachetne Zdrowie" - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Medycznego

Kolejną wypożyczalnię o nazwie „Szlachetne Zdrowie” znajdziemy w Aleksandrowie Łódzkim, a dokładniej pod adresem ul. Wojska Polskiego 3, Aleksandrów Łódzki. Jest to firma specjalizująca się nie tylko w wypożyczaniu sprzętu medycznego, ale i transporcie osób niepełnosprawnych.

7. Senioralny.pl - Sklep Medyczny i wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gliwice

Senioralny.pl mieści się pod adresem ul. Łużycka 10, 44-100 Gliwice. Jest to wypożyczalnia sprzętu medycznego niezbędnego w przypadku osób w wieku podeszłym. Znajdziemy tu, więc wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, czy też kule i laski w atrakcyjnych cenach.

8. Artro-Med - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Artro-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego mieszczącego się pod adresem ul. Saska 9/5, 30-715 Kraków. Jest to miejsce oferujące możliwość zaopatrzenia się w taki sprzęt jak łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tleny, czy szyny CPM.

9. BRANDvital Bytom Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, aparaty słuchowe

Wypożyczalnia ta mieści się pod adresem ul. Kędzierzyńska 17, 41-902 Bytom. Znajdziemy tu sprzęt rehabilitacyjny i produkty medyczne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

10. STANMED - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Ostatnia z prezentowanych wypożyczalni mieści się pod adresem ul. Św. Pawła 11, 41-500 Chorzów. Oferuje ona możliwość wypożyczenia sprzętu, a także jego dowóz, montaż oraz szkolenie z korzystania z urządzenia w domu pacjenta.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Dołącz do grupy na Facebooku

Rozpoczniesz swoją drogę do wymarzonej sylwetki i otrzymasz dostęp do sprawdzonych informacji.