Skip to main content

Top 10 wypożyczalni ze sprzętem medycznym

1 komentarz

Sprzęt medyczny stanowi ogromną szansę dla pacjentów zmagających się z różnymi schorzeniami i urazami oraz dla osób starszych. Niestety, często są to drogie urządzenia, na których zakup nie może pozwolić sobie wielu chorych. Z pomocą przychodzą wtedy wypożyczalnie sprzętu medycznego. Sprawdź ranking 10 najlepszych miejsc tego typu.

Ranking wypożyczalni sprzętu medycznego
1. Sklep medyczny Patronus: sprzęt medyczny on-line, wypożyczalnia

Pierwsze miejsce zajmuje Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Patronus oferująca bogaty wybór urządzeń i akcesoriów medycznych oraz rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach. Wypożyczalnia mieści się pod adresem ul. Bielska 8, 43-374 Buczkowice, tel: 797 544 290.

Patronus sprzęt medyczny
 

2. BRANDvital Warszawa Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, aparaty słuchowe

Kolejnym miejscem jest wypożyczalnia BRANDvital, która znajdziemy pod adresem ul. Pokorna 2/lok. 11, 00-199 Warszawa. W miejscu tym pacjenci mogą wynająć urządzenia takie jak koncentratory tlenu czy też wózki inwalidzkie w atrakcyjnych cenach.

Brandvital wypożyczalnia sprzętu medycznego
 

3. ALLMED łóżka rehabilitacyjne i wypożyczalnia sprzętu medycznego

Siedziba firmy ALLMED znajduje się pod adresem ul. Moniuszki 34, 95-200 Pabianice. Jest to ogólnopolska wypożyczalnia sprzętu medycznego oferująca szeroki wybór sprzętu medycznego oraz możliwość dowozu urządzenia na terenie całego województwa.

AllMed sklep i wypożyczalnia sprzętu medycznego
 

4. Wynajmed - sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wrocławski Wynajmed znajdziemy pod adresem ul. Grabiszyńska 251D, 53-234 Wrocław. Firma oferuje wynajem różnego rodzaju zaopatrzenia medycznego w niezwykle atrakcyjnych cenach, na okres minimum jednego miesiąca.

WynajMed sprzęt medyczny wynajem
 

5. Ambimed - Sklep Medyczny & Wypożyczalnia

Ambimed to kolejna polecana wypożyczalnia sprzętu medycznego, mieszcząca się pod adresem ul. Katowicka 3, Ruda-Śląska - Wirek. Jest to firma, która oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia sprzętu, ale i jego dobór przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Ambimed sprzęd medyczny

 

6. "Szlachetne Zdrowie" - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Medycznego

Kolejną wypożyczalnię o nazwie „Szlachetne Zdrowie” znajdziemy w Aleksandrowie Łódzkim, a dokładniej pod adresem ul. Wojska Polskiego 3, Aleksandrów Łódzki. Jest to firma specjalizująca się nie tylko w wypożyczaniu sprzętu medycznego, ale i transporcie osób niepełnosprawnych.

Szlachetne Zdrowie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

 

7. Senioralny.pl - Sklep Medyczny i wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gliwice

Senioralny.pl mieści się pod adresem ul. Łużycka 10, 44-100 Gliwice. Jest to wypożyczalnia sprzętu medycznego niezbędnego w przypadku osób w wieku podeszłym. Znajdziemy tu, więc wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, czy też kule i laski w atrakcyjnych cenach.

Senioralny.pl sprzęt medyczny

 

8. Artro-Med - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Artro-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego mieszczącego się pod adresem ul. Saska 9/5, 30-715 Kraków. Jest to miejsce oferujące możliwość zaopatrzenia się w taki sprzęt jak łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tleny, czy szyny CPM.

ArtroMed wypożycz sprzęt medyczny
 

9. BRANDvital Bytom Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, aparaty słuchowe

Wypożyczalnia ta mieści się pod adresem ul. Kędzierzyńska 17, 41-902 Bytom. Znajdziemy tu sprzęt rehabilitacyjny i produkty medyczne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Brandvital wypożyczalnia sprzętu medycznego
 

10. STANMED - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Ostatnia z prezentowanych wypożyczalni mieści się pod adresem ul. Św. Pawła 11, 41-500 Chorzów. Oferuje ona możliwość wypożyczenia sprzętu, a także jego dowóz, montaż oraz szkolenie z korzystania z urządzenia w domu pacjenta.

Stanmed urządzenia medyczne
 

Aktualizacja na grudzień 2023:

Dodajemy do rankingu kolejną pozycję, którą sprawdziliśmy. Polecamy zapoznać się również z tą ofertą.

11. Akson Sklep Medyczny

Sklep medyczny Akson mieści się pod adresem Żelazna 9/6, 15-073 Białystok. Firma działa na rynku już od 1995 r., realizując w różnym zakresie potrzeby osób niepełnosprawnych. Obsługę na najwyższym poziomie zapewniają tutaj fachowcy z różnych dziedzin, w tym z ortopedii i fizjoterapii. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość prezentacji produktu online, dzięki czemu nie trzeba nawet wychodzić z domu, by poznać możliwości wybranego sprzętu.

Akson sprzęt medyczny
 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Piotrek · 5 miesięcy temu
    Warto mieć taki ranking na uwadze. Niestety wypadki chodzą po ludziach i fajnie jest przynajmniej kojarzyć jakieś parę miejsc, do których człowiek może podejść, żeby skorzystać z pomocy dla siebie albo dla bliskich. Świetną sprawą jest to, że podane miejsca nie oferują tylko samego wypożyczenia sprzętu, ale też przeszkolenie z korzystania ze sprzętu albo dowóz i montaż sprzętu.

Dołącz do grupy na Facebooku

Rozpoczniesz swoją drogę do wymarzonej sylwetki i otrzymasz dostęp do sprawdzonych informacji.